Kategori 4


Balines, Siames & Oriental långhår

Vivelkattens
Nina Lindström
Tel: 08-885 160
Väfsla 21
148 70 SORUNDA
http://hem.passagen.se/vivelkatten


Balines, Siames & Oriental lång & korthår

S*Milliminas
Jennie Fillman
Tel: 070 – 216 38 58
Bredsjö 30
712 91 HÄLLEFORS
www.milliminas.se
jennie@milliminas.se


Siames & Oriental

S*Häveröortens
Elin Wicksell
Tel: +358407265666
Solrosvägen 13
22610 LEMLAND ÅLAND
https://haveroortens.wordpress.com
e.wicksell@aland.net


Balines, Siames

S*Nova Star
Timo Saukkila & Catharina Lövgren
Tel: 0171 – 411 158
Torstuna Ytterkålsta 4
749 72 FJÄRDHUNDRA
www.nova-star.se
nova-star@live.se


Siames & Oriental

SE*Je M'appelle
Sari Vettenranta
Tel: 076 – 412 01 71
Härbrevägen 25
142 34 SKOGÅS
sari_vettenranta222@hotmail.com


Balines, & Oriental långhår

S*Rufus
Ann Fjellander
Tel: 070 – 722 42 57
Nora Gård 1
610 74 VAGNHÄRAD
ann.rufus@hotmail.com

Siames

S*Yzing's
Ylva Norrman Rivera
Tel:
070-2934080
Kyrkogatan 5
852 31 SUNDSVALL
ylva_norrman83@hotmail.com

Balines, Långhårig oriental

S*Spotless
Ing-Marie Andersson
Bagartorpsringen 80
170 65 SOLNA
www.spotlessmamma.se
spotlessmamma@gmail.com

Cornish rex

S*Spotless
Angela Andersson
Förvaltarvägen 17
169 68 SOLNA
www.spotless.se
spotless.crx@gmail.com

Balines, Siames & Oriental lång & korthår

S*Mjia's
Marie Jakobsson
Jordbrovägen 3
783 50 GUSTAFS
mariejakobsson.se
smjias@gmail.com